Personel Listesi

Hukuk Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Gökçe Yıldırım gokce.yildirim@gthb.gov.tr 1214 Avukat Avukat

Döner Sermaye Saymanlığı

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ercan Torun ercan.torun@gthb.gov.tr 1223 Sayman Sayman
Fatih Torun fatih.torun@gthb.gov.tr 1223 Tekniker Tekniker

Sivil Savunma Birimi

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Kumru Gül Özateş kumru.gulozates@gthb.gov.tr 1234 Sivil savunma Uzmanı Sivil Savunma Uzmanı

Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Arzu Özkader arzu.ozkader@tarim.gov.tr 1313 Ziraat Mühendisi Şube Müdür V.
Ergün Demir ergun.demir@tarim.gov.tr 1318 Ziraat Mühendisi Strateji-Ortak Akıl Toplantıları-Çorum eylem Planı-Tarsim-T.Y.D.H. -Hiebis-
Neriman Bayrak neriman.bayrak@tarim.gov.tr 1317 Ziraat Mühendisi Öğrenci Stajları-Lider Çocuk Kampı- T.Y.D.H.- Hiebis-İç Göç-Metip-TARYAT
Filiz Bakbak filiz.bakbak@tarim.gov.tr 1320 Ziraat Mühendisi Tüfis-Şube Brifingi-Yayçep
Şevket Özdemir sevket.ozdemir@tarim.gov.tr Tekniker Tüfis-10. Kalkınma Planı
Şerife Özkan serife.ozkan@tarim.gov.tr 1319 Tekniker Çiftçi Kursları-Ev Ekonomisi-Genç Çiftçilere Yönelik Kurslar-Kadın Çiftçiler
Osman Düğenci osman.dugenci@tarim.gov.tr 1322 Veteriner Hekim Bütçe-İl Müdürlüğü Brifingi- Projeler
İsmail Çenesiz ismail.cenesiz@tarim.gov.tr 1321 Vet. Sağ. Teknikeri Bütçe-İl Müdürlüğü Brifingi- Projeler
Ali Çorsuz ali.corsuz@tarim.gov.tr 1324 Mühendis Prime esas Ürünlere Ait Min. Max. Değerleri-İVA-İBS-TAMSİS-Ürün Maliyetleri
Selçuk Çulha selcuk.culha@tarim.gov.tr 1335 Mühendis Prime esas Ürünlere Ait Min. Max. Değerleri-İVA-İBS-TAMSİS-Ürün Maliyetleri
Kenan Erdem kenan.erdem@tarim.gov.tr 1326 Tekniker ÇMVA
Mücahit Akgün mucahit.akgun@tarim.gov.tr 1327 Vet. Sağ. Teknisyeni ÇMVA
Hüseyin Kaan Gözcü huseyinkaan.gozcu@tarim.gov.tr 1328 Veteriner Hekim Enformasyon-Toplu SMS-Çiftçi Malları Koruma-Tabi Afetler, Borç Erteleme
İbrahim Oskan ibrahim.oskan@tarim.gov.tr 1329 Tekniker Enformasyon-Toplu SMS-Çiftçi Malları Koruma-Tabi Afetler, Borç Erteleme- Elektronik Ortamda Tarımsal Yenilikler ve Bilgi Paylaşımı

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Münevver Felek Göbel munevver.felek@tarim.gov.tr 1104 Gıda Mühendisi Şube Müdür V.
Mustafa Aydoğdu aydogdumustafa@tarim.gov.tr 1106 Veteriner Hekim Yem
Mehtap Özdemir nilgunmehtap.ozdemir@tarim.gov.tr 1105 Veteriner Hekim Yem
Aynur Saraç aynur.sarac@tarim.gov.tr 1109 Ziraat Mühendisi Yem
Gürol Yiğit gurol.yigit@tarim.gov.tr 1111 Veteriner Hekim Gıda
Arif Akar arif.akar@tarim.gov.tr 1112 Veteriner Hekim Gıda
Alaaddin Bal alaaddin.bal@tarim.gov.tr Veteriner Hekim Gıda
Fatma Türkoğlu fatma.turkoglu@tarim.gov.tr 1107 Ziraat Mühendisi Gıda
Fatma Altuntaş fatma.altuntas@tarim.gov.tr 1108 Gıda Mühendisi Gıda
Suzan Özkubat suzan.ozkubat@tarim.gov.tr 1147 Gıda Mühendisi Gıda
Ömer Günalp omer.gunalp@tarim.gov.tr 1110 Ziraat Mühendisi Gıda
Yusuf Bayçelik yusuf.baycelik@tarim.gov.tr 1113 Ziraat Mühendisi Gıda
Gönül Karataş gonul.karatas@tarim.gov.tr 1114 Ziraat Mühendisi Gıda
Hava Akyüz hava.akyuz@tarim.gov.tr 1115 Ziraat Mühendisi Gıda
Fatih Üğüten fatih.uguten@tarim.gov.tr 1118 Ziraat Mühendisi Gıda
Gönül Cerit gonul.cerit@tarim.gov.tr 1117 Ziraat Mühendisi Gıda
Yeliz Kırmızı yeliz.kirmizi@tarim.gov.tr 1120 Gıda Mühendisi Gıda
Kübra Odabaşı kubra.odabasi@tarim.gov.tr 1119 Gıda Mühendisi Gıda
Efsun Sena Güleç efsunsena.gulec@tarim.gov.tr 1115 Gıda Mühendisi Gıda
Mehmet Çalışkan İşçi İşçi

İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Ali Yiğit ali.yigit@tarim.gov.tr 1212 Mühendis Şube Müdürü
Oğuzhan Çalık oguzhan.calik@tarim.gov.tr 1224 Bilgisayar İşletmeni Muhasebe
Ömer Kanca omer.kanca@tarim.gov.tr 1224 Ekonomist Satın Alma
Murat İşçi murat.isci@tarim.gov.tr 1224 Tekniker Satın Alma
Oykun Çalışkan oykun.caliskan@tarim.gov.tr 1224 Bilgisayar İşletmeni Satın Alma
Kadir Ergen kadir.ergen@tarim.gov.tr 1224 Şef Satın Alma
Sedat Bülbül sedat.bulbul@tarim.gov.tr 1215 Bilgisayar İşletmeni İç Kontrol-Kalite Yönetim-Bilgi İşlem
Ayhan Purtul ayhan.purtul@tarim.gov.tr 1241 Tekniker Bilişim Teknolojileri
Nevkan Gürkan nevkan.gurkan@tarim.gov.tr 1220 İşçi Özlük Şef
Ziya Mehter ziya.mehter@tarim.gov.tr 1220 Bilgisayar İşletmeni Özlük
Yunus Emre Özdemir yunusemre.ozdemir@tarim.gov.tr 1220 İşçi Özlük
Şule Belen s.sule.belen@tarim.gov.tr 1222 İşçi Özlük
Süheyla Kurak suheyla.kurak@tarim.gov.tr 1222 İşçi Özlük
İsmail Çetin ismail.cetin@tarim.gov.tr 1218 Tekniker Mutemetlik
Hanifi Yıldırım hanifi.yildirim@tarim.gov.tr 1219 İşçi Mutemetlik
Meryem Şule Çetiner meryemsule.cetiner@tarim.gov.tr 1240 Hizmetli Mutemetlik
Metin Sönmez metin.sonmez@tarim.gov.tr 1217 Şef Ambar
Nurettin İrdeli nurettin.irdeli@tarim.gov.tr 1216 Memur Ambar
Cengiz Bozacı cengiz.bozaci@tarim.gov.tr 1038 Memur Genel Evrak
Zekiye Akar zekiye.akar@tarim.gov.tr 1038 İşçi Genel Evrak
İsmet Hançer ismet.hancer@tarim.gov.tr 1227 İşçi Evrak
Musa Demir musa.demir@tarim.gov.tr 1038 İşçi Arşiv
Hamit Saçmacı Hizmetli Arşiv
Osman Çaylan osman.caylan@tarim.gov.tr İşçi Çks Vezne
Serkan Düzgün Memur Hizmetli
Abdullah Kılıç Memur Kat Görevlisi
Faruk Aslan Memur Kat Görevlisi
Metin Acar Memur Kat Görevlisi
Feti Özturan Memur Kat Görevlisi
Kadir Birsel İşçi Kat Görevlisi
Mehmet Çalışkan İşçi Kat Görevlisi
Şerafettin Kesekler Hizmetli Kat Görevlisi
Tanzer Kuyumcu İşçi Kat Görevlisi
Serpil Teke serpil.teke@tarim.gov.tr 2000 VHKİ Danışma
Hacı Erdemir 2000 İşçi Danışma
Türkan Sabancı 1207 Teknisyen Yardımcısı Sekreterlik
Zekeriya Cevizci 1207 İşçi İl Müdürü Odacısı
Hasan Biçer 1207 İşçi İl Müdürü Odacısı
Necati Pamuk İşçi İl Müdürü Çay Ocağı
Sevgi Taşkıran 1237 Hizmetli Misafirhane
Yüksel Şahan 1236 İşçi Yemekhane Deposu
Erdoğan Kurak 1236 İşçi Mutfak
Abdullah Uluçam 1236 İşçi Yemekhane
Abdullah Yağlı 1236 İşçi Yemekhane
Mine Çelik 1236 Hizmetli Yemekhane
Mustafa Aydoğdu 1236 İşçi Yemekhane
Mustafa Zelleci İşçi Usta
Ahmet Köle İşçi Tarım Hizmetleri
Serap Çirkin 5000 Bilgisayar işletmeni Santral
Şehri Kaçmaz 5001 Teknisyen Yardımcısı Santral
Hilmi Dolu hilmi.dolu@tarim.gov.tr 1230-1231 Tekniker Makine - İkmal
Bektaş Yılmaz Teknisyen Makam Şoförü
Ahmet Nuhut 1231 İşçi Şoför
Alper Avcı 1232 İşçi Şoför
Erol Aksoy 1232 Memur (Şoför) Şoför
Halil Biçer 1232 Memur(Şoför) Şoför
Hasan Aşık 1232 İşçi Şoför
Hayati Derindere 1232 Memur(Şoför) Şoför
İbrahim Karaaslan 1232 Memur(Şoför) Şoför
İbrahim Uyar 1232 Memur(Şoför) Şoför
Necati Topdal 1232 Memur(Şoför) Şoför
Ömer Sağlam 1232 İşçi Şoför
Servet Özcenik 1232 İşçi Şoför
Şemsettin Sağlam 1232 İşçi Şoför
Salih Çakar 1000 İşçi Güvenlik Görevlisi
Mustafa Karakuş 1000 İşçi Güvenlik Görevlisi
Özkan Doğan 1000 İşçi Güvenlik Görevlisi
Metin Böyür 1000 İşçi Güvenlik Görevlisi
Utku Öncül 1000 İşçi Güvenlik Görevlisi

Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü

Adı Soyadı E-Posta Telefon Numarası Ünvan Görev
Murat Yemenici murat.yemenici@tarim.gov.tr 1300 Ziraat Mühendisi Şube Müdürü
Akgül Balcı akgul.balci@tarim.gov.tr 1307 Ziraat Mühendisi Tarımsal Kirlilik Kontrolü-Nitrat -İtü Kodu
Ali Yılmaz ali.yilmaz@tarim.gov.tr 1332 Ziraat Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı-GES İmar-Arazi Toplulaştırma
Burak Durna burak.durna@tarim.gov.tr 1344 Ziraat Mühendisi Arazi Toplulaştırma
Cemal Aslan cemal.aslan@tarim.gov.tr 1333 Ziraat Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı- Arazi Toplulaştırma-CBS-İfraz-Mahkeme Yazışmaları
Erol Sarı erol.sari@tarim.gov.tr 1305 Ziraat Mühendisi Arazi Toplulaştırma- Zarar Ziyan Takibi
Fatih Dursun fatih.dursun@tarim.gov.tr 1314 Harita Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı-Arazi Toplulaştırma-CBS-İfraz-Mahkeme Yazışmaları
Mehmet Ulucan mehmet.ulucan@tarim.gov.tr 1306 Harita Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı-Arazi Toplulaştırma-CBS-İfraz-Mahkeme Yazışmaları
Ferit Özgören ferit.ozgoren@tarim.gov.tr 1308 Ziraat Mühendisi Toprak Analizi Laboratuvarları-Arazi Toplulaştırma
Hüseyin Basan huseyin.basan@tarim.gov.tr 1302 Ziraat Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı
Mustafa Erverdi mustafa.erverdi@tarim.gov.tr 1279 Ziraat Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı
Muzaffer Aktaş muzaffer.aktas@tarim.gov.tr 1303 Ziraat Mühendisi Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı
Nazım Yıldız nazim.yildiz@tarim.gov.tr 1312 Ziraat Mühendisi Arazi Toplulaştırma
Hasan Şaşkın hasan.saskin@tarim.gov.tr 1337 Ziraat Mühendisi Nitrat- Tarımsal Kirlilik Kontrolü
''